Все зіткано з любові

Лаура Марті найбільш відома як джазова вокалістка і як виконавиця власних пісень, що тяжіють до популярної музики. Про її нові творчі експерименти наступний матеріал.

— Лауро, у сторіз Ви повідомляли, що на наступний місяць на Вас чекає дуже цікава робота над проектом. А над яким?

— Стільки всього… Зі мною так завжди: я закохуюсь у все що роблю без тями і дуже на це чекаю. Який же я мала на увазі?.. Добре, перелічу кілька.

Перший — я готувалась до своєї прем’єри у театральній виставі «Tango friends». Це мій перший досвід як актриси. Хвилююче і захоплююче водночас. Далі буде ще. Режисерка сказала, що це моє і в мене є хист.

Другий — я писала на замовлення пісню для великої компанії і керувала всім проектом від початку до кінця. Раніше я писала лише для себе, а це зовсім інакший процес. Однозначно цікаво.

Третій — я готувала свій великий сольний сторіз-концерт у Києві — «День народження на сцені», у нестандартному форматі в партнерстві з Brocard Niche Bar і Latinium. А зараз готуюсь дати у Львові великий концерт.

— В нещодавному інтерв’ю Міша Циганов зауважив, що Ви маете спільний проект. Якщо це можливо — розкажіть.

— Маємо чудовий авторський проект із моїх і Мішиних пісень. Альбом записано на 80%. Не можемо його все ніяк завершити через карантинні норми. Нам треба ще раз зустрітися на студії і все буде готово. Сама цього дуже чекаю.

— Кліп у метро перед карантином. Кілька слів про задум та зйомку.

— Я разом з Alyona Alyona і багатьма іншими відомими людьми стала обличчям бренду OVERALL. Концепція була така: мистецтво — в маси, тому рекламне відео для бренду знімали в метро.

— Ви працюєте з українськими митцями, це класна підтримка одне одного, і до того ж це, певно, неймовірні колаборації, було б цікаво почути про Ваш досвід.

— Так, я завжди працюю з найкращими. Мені пощастило. Ще на початку свого шляху я обирала сама найкращих і сміливо пропонувала їм грати у моїх проектах. Бо я розуміла, що музика — це не компроміс, а мистецтво, яке заслуговує на перший клас. Тепер і мені пропонують себе і свої проекти найкращі.

— Після досвіду на телебаченні у проекті «Голос країни» що змінилось для Вас?

— Моя самооцінка. Я зрозуміла, що я цікавий, глибокий і самобутній артист, яким має пишатись Україна. Також я отримала розуміння як це, коли всі працюють на тебе, задля тебе. Бо в житті все навпаки — ти робиш все сам і навіть більше. Отримала безцінний досвід великих телевізійних шоу. Колись я зроблю своє нестандартне шоу. Поки збираю інформацію, спостерігаю, вчусь. Познайомилась з талановитими співаками з усієї країни і з першокласною командою Володимира Завадюка та каналу «1+1». Все далеко від джазу, якщо що. Два різних світи, різні закони і свої правила.

19 серпня в мене великий концерт у Львові, у Ennio Event Square, це нова крута арт-локація біля центру, сім хвилин пішки від Оперного театру. Всіх запрошую! Готую сюрпризи, як завжди. Чекаю кожного. Все зіткано з любові.

Посилання на медіаресурси артистки:
Web-сайт
Сторінка у Facebook
Канал у Youtube
Акаунт у Soundcloud
Акаунт в Instagram

Бесіду провела Каріна Громова. На фотографії Лаура Марті разом з німецьким трубачем Хансом Петером Салентіном (Hans Peter Salentin) виступає на концерті-презентації свого альбому «Try to feel». Клуб «Atlas», Київ, 27.09.2017 Автор фото — Олександр Зубко