LeoBand і Sinatra у Чернівцях

До Чернівців із новорічною програмою «Sinatra.White Christmas» завітав відомий львівський оркестр LeoBand. Глядачі мали можливість відчути новорічну атмосферу та поринути у вир різдвяних святкувань.

У виконанні музикантів і солістів Павла Ільницького та Оксани Караїм прозвучали такі хіти ФренкаСінатри як «Let it snow», «Jingle bells», «White christmas», «Santa clausIs coming to town», «Silent night, holy night», а також не менш відомі святкові композиції «Winter wonderland», «Last christmas», «All I want for christmas is you» та багато інших.

Настроєву музику творили віртуози «LeoBand Orchestra» під керівництвом диригентів Миколи Орача та Олексія Баженова. Гастролі  колективу охоплюють сім міст: Вінницю, Чернівці, Івано-Франківськ, Київ, Тернопіль, Рівне і Львів. А вже наступного року концертну програму зможуть побачити та послухати і в інших містах України.

Один із організаторів концерту, Володимир Маланчук, розповів: «Ідея  туру виникла ще минулої зими. Взявся розробляти задум відразу після концерту «Sinatra. 100-ліття Легенди», який відбувся у Львові. Пісні обирали Микола Орач та  Олексій Баженов, останній  і розпочав аранжування. Зі своєї сторони я відбирав те, щоб сам хотів почути. Те, що пам’ятаю з дитинства  з новорічних фільмів. Такі композиції, які відомі всімі які даруватимуть святковий настрій».

Квитки ж у Чернівцях розкупили ще два тижні до концерту. Глядачів настільки захопив талант артистів, що вони не стримували захоплення, та радісно наспівували улюблені новорічні композиції.

Текст і фото — Альона Чорна

Фотографії з концерту знаходяться в альбомах Google+ та Facebook

Оркестр LeoBand с новогодней программой «Sinatra.White Christmas». Черновицкая областная филармония, Черновцы, 11.12.2016 Фото — Алена Черная

Опубликовано Джазографія / Джазография / Jazzography in UA 19 декабря 2016 г.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *